Charytatywny Spot Samochodowy dla Tosi!

utworzone przez 16 stycznia 2020Informacje

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

Kochani, Tosia Wiśniewska ma dopiero 4 miesiące, a już musi walczyć o życie… Ta dzielna dziewczynka cierpi na chorobę zwaną SMA, czyli – rdzeniowy zanik mięśni. Ta choroba jest związana z czasem, a w sumie jego brakiem… Jest szansa, żeby zwalczyć tę chorobę, jednak kwota potrzebna na lek wynosi – lepiej usiądźcie – 9 milionów polskich złotych… Jest to niebotyczna suma i dlatego….

.. i dlatego powstała inicjatywa zrobienia Charytatywnego Spotu Samochodowego, specjalnie dla Tosi! Wszystko po to, aby wspomóc całą zbiórkę rozgłosem oraz tym co uda nam się uzbierać do puszek. Liczymy na Wasze liczne przybycie, bo naszym celem jest dobro naszej małej wojowniczki, który z każdym dniem słabnie 🙁

Moi Drodzy, wraz z ekipą POD MILĄ, GarageCrew, FordCarity71 i najlepszymi foto MB_Photography oraz Rafał Niedźwiecki Photography postaramy się zrobić jeden z większych spotów pierwszej części roku 2020, a to wszystko po to, aby pomóc Tosi! Czekamy na Was już od godziny 13:00! Oprócz samego spotu odbędą się również licytację, gdzie do wygrania będzie: przyciemnianie szyb, usług detailingowe, kosmetyki samochodowe i wiele więcej! Zatem zabierajcie portfele i swoje towarzystwo i zapraszamy!

Do zobaczenia! ♥ #TosiapokonaSMA
Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/tosia

1. Uczestnicząc w wydarzeniu, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w formie – zzdjęć i filmów – na potrzeby zdania relacji z imprezy.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez osoby trzecie podczas całego okresu trwania wydarzenia.

 

https://www.facebook.com/events/1191962047677636/